vlcsnap-error954_edytowane.png

Mieliśmy tę przyjemność być świadkami pięknego wydarzenia jakim był ślub Magdy i Grześka. Mimo listopadowej aury atmosfera była gorąca! Żar miłości i fantastyczna zabawa weselna. Czego chcieć więcej? Tych dwoje bardzo się kocha, to widać na pierwszy rzut oka :)

Dominika i Darek to para wyjątkowa. Szczęśliwi, radośni, zarażający optymizmem. Tych dwoje połączyła miłość... do muzyki! Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy nie wykorzystali tego faktu w ich filmie ślubnym.

Z przyjemnością towarzyszyliśmy im w tym wyjątkowym dniu, to były naprawdę piękne chwile.  

vlcsnap-error225_edytowane_edytowane.png
screen_tfweddings00000000_edytowane.jpg

Z przyjemnością uczestniczyliśmy w uroczystości ślubnej Kasi i Wojtka. Było sporo nerwów (tych pozytywnych!), ale i mnóstwo śmiechu, radości no i przede wszystkim dużo, dużo szczerej miłości. Wesele odbyło się przepięknej naturalnej scenerii, a goście bawili się wyśmienicie. Dziękujemy za powierzenie nam realizacji filmu z tych ważnych dla Was chwil. Na długo zapamiętamy Wasze uśmiechnięte twarze :)

Sesja narzeczeńska Anety i Pawła wypadła w samym środku zimy. Wybraliśmy się nad zamarznięty Zalew Wiślany i nie mogliśmy wyobrazić sobie piękniejszych warunków. Tajemnicza mgła, puszysty śnieg, mroźna atmosfera i gorąca miłość. To mieszanka wybuchowa! Ekspresowo przełamaliśmy pierwsze lody, a dalej było już z górki. Filmowanie takich par to sama przyjemność. Dziękujemy za współpracę!

4_edytowane.png
vlcsnap-2018-12-14-22h38m50s209_edytowan

Monika i Marcin... Ta zwariowana para przyjechała do Polski prosto z Austrii gdzie mieszkają na co dzień. To właśnie w swojej Ojczyźnie postanowili po latach wziąć ślub kościelny, a co zaplanowali to zrobili. I to w jakim stylu! Ślub odbył się w małej kaplicy na Mazurach, a potem... potem to już czyste szaleństwo. Kameralne plenerowe wesele mogłoby wydawać się niepozorne, ale nie w przypadku tych dwojga. Uchylimy rąbka tajemnicy, Monika i Marcin nie uszli z tej imprezy na sucho.

Beata i Kuba to prawdziwi romantycy! Kochają naturę i świetnie czują się jej otoczeniu. To że byli sobie przeznaczeni nie ulega wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na to jak na siebie patrzą. To prawdziwa miłość! Ślub i wesele odbyły się w licznym gronie rodziny i przyjaciół. To przepis na naprawdę udaną zabawę do białego rana.

vlcsnap-error820_edytowane.png
vlcsnap-2018-12-14-22h54m28s626_edytowan

Patrycja i Tomek postanowili podziękować swoim rodzicom w filmowym stylu. Wyruszyliśmy więc w podróż do przeszłości i podejrzeliśmy jakimi brzdącami byli niegdyś. Narzeczeństwo napisało nieco wzruszających zdań po których wierzymy, że w niejednym oku łezka się zakręciła. Nie obyło się też bez krótkiej sesji nad naszym pięknym polskim morzem. 

Rozwój techniki dał w ostatnich latach filmowcom niesamowite narzędzie dzięki któremu filmy ślubne wkroczyły w zupełnie nowy wymiar. Dzięki dronom jesteśmy w stanie pokazać ten piękny dzień Waszego życia w jeszcze piękniejszy sposób! Ujęcia z lotu ptaka nadają prawdziwie hollywoodzkiego klimatu, pokazują piękno okolicznych terenów i pozwalają na chwilę... odlecieć :) W naszej ekipie mamy licencjonowanego pilota bezzałogowych statków powietrznych i gwarantujemy, że potrafi pracować na wysokości ;)

vlcsnap-2018-12-14-22h42m34s338_edytowan
vlcsnap-2018-12-14-22h43m32s273_edytowan

Filmując sesje parom młodym lub narzeczonym staramy się poznać ich gusta. Dlatego miejsce i okoliczności są zawsze dokładnie ustalane. Wszystko zależne jest od tego jak się poznaliście, jak lubicie spędzać czas, co jest dla Was ważne w życiu. Pamiętajmy, że realizacja filmu to złożony proces na który także Wy macie ogromny wpływ! Wszystko dla Was, nic bez Was.

Elbląg | Kamerzysta | Film ślubny | Wesele | Ślub | Wideofilmowanie | Dron | Filmowanie